residential interior 8 februára, 2022

flat*22

Vstúpte a objavte moderný byt plný kontrastov s ohľadom na pohodlie a aktívny životný štýl jeho obyvateľa – jedného aktívneho muža.

Keď prekročíte prah, uvítá vás oddelená vstupná chodba, ktorá vytvára prirodzený rozdiel medzi vonkajším svetom a súkromím vášho bytu. Zádverie je možné úplne uzatvoriť bez toho aby vizualne narúšalo priestor bytu.
Prvou miestnosťou, ktorou prejdeme, je obývacia izba. Tu sa stretávajú pohodlie a moderný dizajn. Stropy s betónovým povrchom dotvárajú industriálny loftový priestor. Naše zameranie je na jednoduché, no elegantné nábytkové prvky v matnej bielej farbe, ktoré zjemňujú atmosféru miestnosti. Vyzdvihnutými prvkami sú pohodlná sedacia súprava a moderný rozkladací konferenčný stolík .
V zadnej časti bytu sa nachádza spálňa. Táto miestnosť je oázou pokoja a relaxu. Stropné betónové prvky tu vytvárajú zaujímavý kontrast k bezstarostnému pocitu, ktorý prináša biela matná farba nábytku v kombinácii s dubovými prvkami japonského minimalizmu. Ako súčasť bytu bol vytvorený aj šatník ako samostatná miestnosť.
Posilňovňa je otvorenou ale oddeliteľnou súčasťou tohto bytu . Táto miestnosť je navrhnutá tak, aby podporovala aktivity obyvateľa bytu. Jedna celá stena v tejto miestnosti je tvorená multi funkčnými prvkami pre inštaláciu úložných elementov ale slúži aj ako lezecká stena.
No a teraz k najzaujímavejšiemu prvku tohto bytu – presklená kúpeľňa z číreho skla. Tento odvážny dizajn vytvára jedinečnú atmosféru v kúpeľni a zároveň umožňuje prirodzený prietok svetla. Máte tu súkromie, no zároveň sa môžete tešiť z výhľadu na priestor, čo pridáva do vašej kúpeľne luxusný a moderný pocit.
Celý interiér je doplnený dubovou podlahou, ktorá pridáva teplý a prirodzený prvok do celkového dizajnu. Dubové drevo prináša do miestnosti pocit pôvabu a vyžaruje eleganciu.
Tento byt navrhnutý pre jedného aktívneho muža je zhmotnením modernosti, štýlu a pohodlia. Betónové stropy, nábytkové prvky v bielej matnej farbe, presklená kúpeľňa a dubová podlaha vytvárajú harmonickú kombináciu, ktorá zanecháva trvalý dojem na každého, kto vstúpi do tohto jedinečného priestoru.

Task

zuil

  • Strategy

    jkl

  • Design

    zmuizutzg

  • Client

    fzužz

Back